یک امتیاز از بازی سخت و نفس گیر در خانه میزبان

تیم ملی هاکی کشورمان در چهارمین دیدار خود در مسابقات جام جهانی ۲۰۲۳ آفریقای جنوبی، برابر تیم میزبان مسابقات صف آرایی نمود.

به گزارش خبرگزار درمپکو، تیم ملی هاکی کشورمان در چهارمین دیدار خود در مسابقات جام جهانی ۲۰۲۳ آفریقای جنوبی، برابر میزبان مسابقات در شرایطی با نتیجه 4-4 مساوی متوقف شد که تحت فشار روانی و استقبال باشکوه طرفداران تیم میزبان قرار گرفت و همانطور که ساسان حاتمی نژاد دروازبان تیم ملی هاکی در پایان بازی اشاره نمود تیم آفریقای جتوبی برای استفاده حداکثری حق میزبانی خود که بهره از تماشاچیان بود ورود تماشاچی ها را برای بازی با ایران رایگان قرار داده بود.

در مصاحبه اختصاصی خبرگزار درمپکو با دکتر محسن پاسبان مربی بدنساز تیم ملی هاکی کشور ایشان ضمن اشاره به استقبال وسیع هواداران کشور میزبان اعلام داشتند:

بازی امروز با حضور پرشکوه تماشاچیان تیم آفریقای جنوبی برگزار شد و از آنجا که از شواهد و اخبار برمیآمد بلیط ورودی به سالن را رایگان اعلام کردند به همین دلیل سالن مملو از تماشاچی بود و از لحظات اول تا پایان بازی در حال تشویق تیم خود بودند، جو روانی سنگینی بر روی بازکنان تیم ملی ما حاکم شد که با این وجود بازیکنان خوب بازی کردند.

همچنین اشاره نمودند یکی دو اشتباه فردی باعث شد تیم ملی نتواند به نتیجه دلخواه برسد البته با تمام این تفاسیر صعود ایران از گروه قطعی شده و الان در رده دوم جدول قرار داریم و امید است که در بازی فردا بتوانیم به صدر جدول برگردیم که این موضوع بستگی به بازی فردای آمریکا نیز دارد.

تیم ملی هاکی ایران یک امتیاز از بازی سخت و نفس گیر در خانه میزبان

تیم کشورمان پیش از این مقابل آرژانتین 5 بر 4 مغلوب شده و برابر آمریکا 8 بر 3 و مقابل استرالیا 6 بر 4 پیروز شده بود.

تیم ایران در تنها دیدار باقیمانده خود در گروه B فردا به مصاف جمهوری چک خواهد رفت.

ساسان حاتمی نژاد، وحید صمدی، یعقوب بهرامی، محمد اثنا عشری، محسن بهلولی، نوید طاهری، بهداد بیرانوند، مهدی شاهرخی، حمید نورانیان، محمد کریمی، امیرمهدی میرزاخانی، رضا عبادی‌فر، رضا نوروزاده و میعاد کرامتی بازیکنان حاضر در جام‌جهانی آفریقای جنوبی هستند.

هدایت این تیم را رجب نورانی (سرمربی)، امیر چهاردولی (سرپرست)، رسول باباصادقیان (مدیر فنی)، امیر میرزایی (مربی)، ایوب منصور پور (مربی)، محسن پاسبان (بدنساز) و احسان اسدی (پزشک) در این رقابت‌ها برعهده دارند.

تیم ملی هاکی ایران یک امتیاز از بازی سخت و نفس گیر در خانه میزبان

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *