دوره آنالیز حرفه ای در فوتبال

آخرین بروزرسانی: 1402/03/18
دوره آنالیز حرفه ای در فوتبال

پیش نیاز ها

  • گذراندن دوره آنالیز مقدماتی و پیشرفته در فوتبال

مخاطبین هدف

  • مربیان فوتبال، مدیران مدارس و آکادمی های فوتبال، فوتبالیست ها و افرادی که علاقمندان به پیش بینی نتایج فوتبال میباشند

آنالیز (تجزیه و تحلیل) داده های ورزشی با هوش مصنوعی زمانی موضوعی فرعی بود اما اکنون در بخش های مختلفی از تصمیم گیری مربیان گرفته تا شبیه ساز های ورزشی اهمیت بالایی پیدا کرده است.

هرکسی که به هر طریقی با ورزش های حرفه ای در ارتباط باشد کاملاً آگاه است که داده ها و آمار نقش بزرگی در این صنعت بازی می کنند. از داده های تاریخی و ثبت نتایج بازی ها گرفته تا پیش بینی عملکرد الگوریتمی و آمار بازیکنان بسیار خاص، می توان داده های کلان را با ارزش ترین بازیگر صنعت ورزش دانست.

داده ها به تیم ها و سازمان ها اجازه می‌دهند تا عملکرد تیم، بازیکنان و… را ردیابی کنند، پیش‌بینی کنند و تصمیمات هوشمندانه‌تری در این زمینه بگیرند. آیا می خواهید بفهمید کدام استراتژی برای بازی در نیمه دوم یک بازی فوتبال بهتر است؟ آنالیز ها را بررسی کنید.

آنالیز داده های ورزشی، (آنالیز در فوتبال) فرایندی است که طی آن داده های آماری تبدیل به یک مدل ریاضی می شود تا بتواند بهترین نتیجه یا روش را پیشبینی کند. مربیان برای تحت نظر گرفتن رقبا و ارائه بهترین بازی از اطلاعات تحلیلی استفاده می کنند. همچنین آنالیز داده های ورزشی در خارج از میدان مسابقه نیز نقش مهمی را ایفا می کنند. این اطلاعات به طرفداران کمک می کند تا بهترین نتایج را در پیش بینی و شبیه ساز بازی های ورزشی داشته باشند.

آنالیز ورزشی راه خود را به نحوه تعامل طرفداران با ورزش مورد علاقه خود نیز باز کرده است. خارج از زمین، تحلیلگران، مفسران و هواداران دائماً از داده ها استفاده می کنند؛ چه برای ارائه توضیحات بازی ها، بحث در مورد پیش بینی ها یا تصمیمات قدرتمند در لیگ های شبیه سازی.

در گذشته تحلیلگران داده ارتباط زیادی با مربیان و مدیران نداشتند. اما امروزه، حضور تحلیلگران داده در میان کارکنان ورزشی رایج شده است. از آنجایی که ورزشکاران و مدیران به دنبال مزیت های آماری هستند، نقش آنالیز ورزشی در حال رشد است.

شرکت در دوره آنالیز حرفه ای در فوتبال که توسط هلدینگ درمپکو با مدیریت دکترمحسن پاسبان و تدریس استاد مجید جلالی برگزار می گردد؛ گام مهمی برای تبدیل شدن به یک آنالیزور حرفه ای برای علاقمندان محسوب می شود. لازم به ذکر است که تاکید میشود قبل از شرکت در این دوره حتما دوره ای آنایز مقدماتی در فوتبال و آنالیز پیشرفته در فوتبال را شرکت نموده و کلاسهای مربوطه را از آکادمی درمپکو تهیه نمایید.

برنامه درسی خالی است
آواتار کاربر
(0)
0 نظر
160 دانش آموزان
3 دورها
Main Content