طراحی تمرینات بدنسازی کبدی

آخرین بروزرسانی: 1402/03/18
طراحی تمرینات بدنسازی کبدی

بمنظور دستیابی به عملکرد و نتایج بهینه، طراحی یک برنامه بدنسازی کارآمد بسیار ضروری می باشد. بدون نوشتن یک برنامه منسجم, انجام تمرین با شدت و فشار زیاد نتیجه ای نخواهد داشت.

در ابتدا ممکن است نوشتن یک برنامه مناسب کار دلهره آوری بنظر برسد، به این دلیل که گزینه ها و متغیر های زیادی جهت نوشتن یک برنامه مناسب وجود دارد. برای دستیابی به علم و دانش طراحی تمرین و بدنسازی در رشته های مختلف ورزشی فراگیری دانش مربوطه از ضروریات می باشد. رشته پرافتخار کبدی در ایران با طی کردن پله های موفقیقت در سطوح مختلف در بخش آقایان و بانوان به یک از رشته های مدال آور در کشور عزیزمان ایران تبدیل شده است.

بروزرسانی علم و دانش مربیان این رشته در دستور کار کمیته آموزش فدراسیون کبدی قرار گرفته است که با برگزاری دوره های تخصصی طراحی تمرین، بدنسازی و… با همکاری هلدینگ آموزشی درمپکو این مهم در حال اچرا می باشد. دوره مذکور با تدریس استاد عبا  دلیری از مای پوشان و قهرمانان اسلق کبدی، مربی تیم ملی و مدیر فنی تیم های ملی کبدی یکی از بهترین دوره های آموزشی برای مربیان و ورزشکاران این رشته می باشد.

 

برنامه درسی خالی است
آواتار کاربر
(0)
0 نظر
28 دانش آموزان
7 دورها
دکترای مدیریت ورزشی، مربی بدنساز تیم های ملی مدیر و موسس: آموزشگاه فنی حرفه ای میعاد، درمانگاه تخصصی پزشکی ورزشی پارس مشاور کسب و کارهای ورزشی، صاحب امتیاز برند درمپکو دبیرکل فدراسیون هاکی ج.ا.ا

نقد و بررسی‌ها

5 ستاره
0
4 ستاره
0
3 ستاره
0
2 ستاره
0
1 ستاره
0
0.0
بررسی امتیاز (0 تا 5).

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “طراحی تمرینات بدنسازی کبدی”

Main Content