کاربرماساژ فنی و حرفه ای

آخرین بروزرسانی: 1402/03/18
کاربرماساژ فنی و حرفه ای

پیش نیاز ها

  • داشتن مدرک تحصیلی دیپلم

ویژه ها

  • امکان ترجمه رسمی مدرک- امکان دریافت تسهیلات اشتغالزایی تا سقف 150 میلیون تومان- امکان دریافت پروانه تاسیس سالن ماساژ-امکان دریافت ویزای کار

مخاطبین هدف

  • افرادی که علاقمندان به تاسیس سالن ماساژ هستند و یادر صنعت ماساژ فعالیت می کنند

دوره آموزش کاربر ماساژ اولین استاندارد سازمان فنی و حرفه ای برای یادگیری حرفه ماساژ است و مناسب افرادی است که علاقه به شروع ماساژ از نقطه صفر می باشند و نیاز به دریافت نمونه مدرک کاربر ماساژ برای فعالیت یا تاسیس سالن ماساژ دارند می باشد.

پس از پایان کلاس جزوه و نمونه سوالات آزمون کاربر ماساژ فنی و حرفه ای در اختیار هنرجویان قرار خواهد گرفت. مدرک کاربر ماساژ از طریق سازمان فنی و حرفه ای صادر می شود و قابل استعلام می باشد. استاندارد کاربر ماساژ موارد تئوری و عملی ماساژ عمومی بدن را به هنرجویان آموزش می دهد تا بتوانند با مهارت بالا و توانایی بالا در بازار کار حاضر شوند و شغل مناسب خود را پیدا نمایند.

آموزشگاه فنی و حرفه ای میعاد با مدیریت دکترمحسن پاسبان در بخش آقایان و سرکارخانم فاطمه ناصرثانی در بخش بانوان با فراهم کردن محیط آموزشی مناسب و بکارگیری برترین اساتید آماده ارائه خدمات مناسب به هنرآموزان عزیز در دپارتمان ها تخصصی ایمنی و بهداشت، فناوری اطلاعات، امورمالی و بازرگانی، گردشگری و صنعت ورزش می باشد.

برنامه درسی خالی است
آواتار کاربر
(0)
0 نظر
28 دانش آموزان
7 دورها
دکترای مدیریت ورزشی، مربی بدنساز تیم های ملی مدیر و موسس: آموزشگاه فنی حرفه ای میعاد، درمانگاه تخصصی پزشکی ورزشی پارس مشاور کسب و کارهای ورزشی، صاحب امتیاز برند درمپکو دبیرکل فدراسیون هاکی ج.ا.ا

نقد و بررسی‌ها

5 ستاره
0
4 ستاره
0
3 ستاره
0
2 ستاره
0
1 ستاره
0
0.0
بررسی امتیاز (0 تا 5).

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “کاربرماساژ فنی و حرفه ای”

Main Content