سال جهانی بهداشت در سال ۲۰۱۹

بدون ديدگاه

معرفی افزونه و آموزش ویژوال کامپوزر

افزونه ویژوال کامپوزر یکی از بهترین و قدرتمندترین صفحه ساز ها برای طراحی صفحات در وردپرس می باشد که به راحتی میتوانید زیباترین و خلاقانه ترین صفحات را طراحی کنید . آموزش ویژوال کامپوزر به شما کمک می کند تا با کشیدن و رها کردن المان ها به راحتی بتوانید به طراحی صفحات وب سایت خود بپردازید.

امروزه تمامی وبمستران و طراحان سایتی که با وردپرس کار میکنند میدانند که مهارت در صفحه ساز ویژوال کامپوزر یک مزیت در طراحی محسوب می شود و مشاهدهآموزش ویژوال کامپوزر و با دانستن نکات و ترفندهای این افزونه محبوب میتوان قدرت زیادی را به طراحی سایت خود بخشید .

افزونه ویژوال کامپوسر با تمامی قالب هایی که در سطح جهانی و حتی پرفروش ترین قالب های ایرانی سازگار است و میتوانید به راحتی آن را نصب و از آن استفاده کنید.

چرا آموزش ویژوال کامپوزر را رایگان منتشر کردیم ؟

با توجه به نیاز ضروری این افزونه برای طراحی سایت و همچنین درخواست های مکرر کاربران مبنی بر اینکه آموزش های زیادی در سطح نت وجود دارد که یا هزینه زیادی باید برای آن ها پرداخت شود و یا اینکه در صورت رایگان بودن در سطح مقدماتی آموزش داده شده است.

به همین دلیل ما تصمیم گرفتیم که یک آموزش جامع از ریزترین نکات تا حرفه ای ترین نکات را برای شما عزیزان آماده کنیم تا بتوانید با دیدن این مجموعه به راحتی و به صورت رایگان قدرت خود را در طراحی بالا برده و دیگر نیازی به آموزش های دیگر در این زمینه نداشته باشید.

در این دوره چه چیزی یاد میگیریم ؟

ما در این دوره رایگان قصد داریم از ابتدایی ترین نکات تا حرفه ای ترین ترفند ها را برای طراحی وب با ویژوال کامپوزر به شما آموزش دهیم ، برای همین منظور از صفر شروع به بررسی تمامی موارد کردیم تا تمامی عزیزانی که حتی چیزی از این افزونه قدرتمند هم نمیدانند بتوانند از این آموزش استفاده کنند برای همین پیشنهاد می شود از ابتدا تا انتها آموزش را با دقت مشاهده کنید.

نوشتن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.